Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bod beru jako ztrátu, říká střelec Adam Varadi

31. 3. 2008

Bod beru jako ztrátu, říká střelec Adam Varadi

24.02.2008 | Muži "A" | Ohlasy k utkání

Ještě dvě minuty před koncem to vypadalo, že Viktoriáni pojedou z Ďolíčku se třemi body v kapse. Radost jim ale překazil Jan Rezek, který si v 89. minutě počkal na vápně na balon po odvráceném rohovém kopu a osamocený se trefil k tyči. Jeho střela znamenala remízu 2:2. "Je to velká škoda, moc jsme chtěli vyhrát. Byli jsme pořádně vyhecovaní a remízu bereme jako ztrátu," hlásil po utkání střelec druhé branky Adam Varadi.

Varadi, který se trefil zatím v obou zápasech, v nichž ve viktoriánském dresu nastoupil, byl se svým výkonem spokojený. "Já ale adam_varadi_small.jpgnehraju na sebe, ale za tým, a celkově je to už tedy horší. Ty body nám mohou chybět," přemýšlí. A dodává, že i on sám mohl ke gólu ještě jeden připdat. "To bylo ve 47. minutě. Ludivoc Sylvestre mi dal krásný balon za obranu a já šel sám na gólmana Sňozíka. Ten se ale roztáhl a já ho trefil. Pak ještě dorážel Ferenc Róth, ale ani jemu se to nepovedlo," líčí svou šanci.

Adam Varadi je jarním nejúspěšnějším střelcem Plzně. "To jsem samozřejmě nečekal, je to paráda. Ale byl bych radši, kdybychom i po dnešku byli bodově stoprocentní," říká.

stanislav_levy_small.jpgTrenér Plzně Stanislav Levý přiznával po utkání smíšené pocity. "Tak to je vždycky, když saháte po třech bodech a nakonec o dva přijdete. Já si ale cením toho, že to není bod ubráněný, ale vybojovaný. Mluvil jsem po utkání s kolegy trenéry, kteří se přišli podívat a všichni se shodli na tom, že jsme předváděli kvalitní hru. To potěší," svěřuje se Levý.

Trenér Plzně je rád, že Viktoria navázala na dobrý výkon proti Brnu. "Vážím si toho, že mužstvo potvrdilo svou výkonnost. Škoda, že se nám ve druhé půli nepodařilo přidat třetí pojišťovací gól," lituje.

A proč podle trenéra padly oba góly Bohemians v závěrech poločasů? "Těžko spekulovat. Snad se podepsala určitá nekoncentrovanost, snad naše menší zkušenost s podobnými situacemi. A určitě i to, že jsme si nechali hned v úvodu nasázet žluté karty. Pak jsme museli být opatrnější a důraz mohl chybět." 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář